Author: y***r
Date:
Review: Very cute wig! Great for when I want a more androgynous look (since my real hair is longer, thus looking more feminine).
Color: Brown
Price: 147kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 85 g |
| Length | 28 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2212295007024000 |
Author: y***r
Date:
Review: Very cute wig! Great for when I want a more androgynous look (since my real hair is longer, thus looking more feminine).
Color: Brown
Author: j***a
Date:
Review: This one is for the boys with the booming system Top down, AC with the cooler system When he come up in the club, he be blazin' up Got stacks on deck like he savin' up And he ill, he real, he might gotta deal
Color: Brown
Author: a***s
Date:
Review: Looks nothing like the picture
Color: Brown
Author: (***!
Date:
Review: Muito boa qualidade para o preço
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.